PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec BOLESŁAWIEC

Realizujemy połączenia komunikacyjne między Polską a Niemcami. Nasz zachodni sąsiad jest popularnym celem wyjazdów wśród Polaków. Przeważnie za tego rodzajami wyprawami przemawiają względy ekonomiczne, podróżni bowiem jadą tam, aby zarobkować. Umożliwiamy im to, wysyłając codziennie busy z południowych i południowo-zachodnim ziem Rzeczypospolitej i docieramy do najchętniej odwiedzanych niemieckich miast (Berlin, Kolonia, Lipsk, Drezno itd.).

W Polsce działamy na terenie województw: opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego oraz w pewnej mierze małopolskiego i lubuskiego. Skoro obsługujemy Dolny Śląsk, to jeździmy także z Bolesławca. Miasto to ma wiele do zaoferowania mieszkańcom oraz odwiedzającym. Będąc w nim, warto zwrócić uwagę na mury obronne stanowiące symbol znacznie dawniejszych czasów. A na cmentarzu rosyjskim znajduje się wmurowane serce feldmarszałka Kutuzowa. Pomimo jednak rozmaitych atrakcji niektórzy bolesławianie chcą wyjechać z miasta do Niemiec. Oferujemy im więc komfortowy przejazd w tym kierunku nowoczesnym busem.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Bolesławiec

Wyjeżdżającym proponujemy usługę przejazdu do Niemiec od drzwi do drzwi (door to door). Podróżny z wyprzedzeniem deklaruje miejsce, z którego chce być zabrany oraz destynację podróży. Reszta zaś spoczywa na naszych barkach. W czasie jazdy pasażer miejscowi się w wygodnym fotelu i bacznie przygląda się przez okno mijanym krajobrazom.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny