PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec Brzeg

Oferujemy usługi przewozowe osób za granicę. Jeździmy między innymi do najważniejszych miast oraz ich okolic w Niemczech. Wyruszamy z wielu województw, głównie: śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego, choć także z części lubuskiego i małopolskiego. Obsługując Opolszczyznę, zabieramy podróżnych z dużych miast, takich jak Brzeg. Jest to miasto powiatowe, z którego nasi rodacy regularnie się wybierają za zachodnią granicę. Znajduje się w nim wiele atrakcji, za perłę renesansowej architektury uchodzi zamek książąt piastowskich. Tym mieszkańcom Brzegu i okolic, którzy chcą się udać w podróż do Niemiec, proponujemy przejazd komfortowym busem.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

PRZEWOZY BUSEM DO NIEMIEC BRZEG

Świadczymy usługę przewozu pasażera z adresu pod adres do Niemiec. Sprawa przedstawia się bardzo prosto. Klient przed wejściem na pokład deklaruje się, z jakiego adresu ma zostać zabrany i dokąd chce dotrzeć. Przez to bez problemu zorganizuje sobie czas – tracąc go jak najmniej. Jeśli chodzi o wygodę, to zapewniamy ją przez takie elementy wyposażenia nowoczesnych busów jak: klimatyzacja, sieć wi-fi oraz funkcjonalne siedzenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny