PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec gliwice

Pokonujemy trasy między Polską a Niemcami. Realizujemy je z myślą o rodakach, którzy już od lat wyruszają za Odrę, aby pracować, odwiedzać przyjaciół i krewnych bądź po prostu zwiedzać atrakcyjne miejsca. Wyruszamy z południowych i południowo-zachodnich regionów Polski. Należą do nich: Śląsk, Opolszczyzna, Dolny Śląsk, Małopolska oraz Lubuskie. Wielu podróżnych wywodzi się z województwa śląskiego, głównie z większych ośrodków przemysłowych oraz ich okolic (obszary aglomeracji). Jednym z nich są Gliwice.

Miasto to niewątpliwie ma wiele do zaoferowania mieszkańcom oraz odwiedzającym. Znajduje się w nim między innymi historyczna radiostacja. Z współcześniejszych zaś obiektów należałoby wymienić: Park sensoryczny, przyciągający zarówno młodszych, jak i starszych gości. Jakkolwiek by było – pewna część Gliwiczan szuka pracy gdzie indziej, nieraz w Niemczech. Przygotowaliśmy więc dla nich propozycję wyjazdu naszymi komfortowymi i niezawodnymi busami

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Gliwice

Spotykamy się nieraz z pytaniem, czy przewozimy również klientów busami do Niemiec od drzwi do drzwi. W rzeczywistości tak jest, oferujemy również i tę usługę. Świadczymy ją, bo wiemy, jak bardzo pasażerom zależy na tym, aby niekrótka przecież podróż była możliwie jak najbardziej komfortowa. I także dlatego wysyłamy na trasy pojazdy z klimatyzacją, siecią wi-fi i praktycznymi fotelami, w których spokojnie można uciąć drzemkę.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny