PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec Jelenia Góra

Realizujemy przewozy osobowe z Polski za zachodnią granicę. Często kursujemy do Niemiec, do których rokrocznie wyrusza wielu naszych rodaków. Wybierają się z rozmaitych regionów. Obsługujemy niektóre z nich, jeżdżąc z województw: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, a także części małopolskiego i lubuskiego. Kursujemy zatem głównie z południowych i południowo-zachodnich ziem Rzeczypospolitej. Jeśli chodzi o Dolny Śląsk, zapewniamy transport zarówno z jego dużych i prężnych miast, jak i ich okolic. Do pierwszych niewątpliwie zaliczymy Jelenią Górę, położoną malowniczo w pobliżu górskich szczytów. Miasto to, rzecz jasna, nie jest pozbawione ciekawych, więc wartych obejrzenia miejsc. Wśród nich godne uwagi są pozostałości po murach obronnych czy Pałac Paulinum przebudowany gruntownie na początku XX wieku. Mimo nawet tych atrakcji, pewna część jeleniogórzan decyduje się na wyjazd za zachodnią granicę. Z myślą między innymi o nich wysyłamy na trasy niezawodne, bo regularnie przeglądane busy.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Busy Polska–Niemcy Jelenia Góra

Wygodną usługę stanowi przewóz osób od drzwi do drzwi busami do Niemiec. W jaki sposób ona funkcjonuje? Bardzo prosty – pasażer deklaruje dwa przystanki: odjazdu i dojazdu. Kiedy wsiada na pokład, nie musi się o nic kłopotać, zamiast tego relaksuje się, w czym pomocna może być sieć wi-fi.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny