PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec KATOWICE

Przemierzamy drogi busami z Polski do Niemiec. Zabieramy do nich rodaków, którzy regularnie bądź po raz pierwszy udają się za zachodnią granicę. Przeważnie skłaniają ich ku temu względy ekonomiczne. Obsługujemy zachodnie i południowo-zachodnie ziemie Rzeczypospolitej. Działamy więc w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim oraz lubuskim. Popularnym regionem, z którego wywodzą się podróżni, jest Śląsk. W jego przypadku kursujemy z dużych i ludnych miast oraz ich okolic. Do tej kategorii z pewnością zaliczymy jedno z najprężniej się rozwijających w Polsce miast – Katowice. Poza nowoczesną infrastrukturą i zabudową odznacza się ono także zabytkami, choćby w postaci osiedli Nikiszowiec i Giszowiec czy licznych kamienic z okresów historycznych. Pomimo tych atrakcji niektórzy katowiczanie gotowi są pracować nieco dalej – na przykład w Niemczech. Z myślą między innymi o nich wysyłamy codziennie komfortowe busy za zachodnią granicę.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec KATOWICE

Aby podróż była dla pasażera jak najbardziej komfortowa, proponujemy usługę przewozu do Niemiec z adresu pod adres. Nie ma nic prostszego niż podanie lokalizacji, jednej – z której się wyrusza i drugiej – do której się zdąża. Podróżny zostanie więc zabrany na pokład spod swojego domu!

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny