PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec Kędzierzyn-Koźle

Świadczymy usługi przewozowe dla osób chcących wyjechać za zachodnią granicę. Także dla tych, którzy wybierają się do Niemiec. Z myślą o podróżnych planujących wyjazd z południowych i południowo-zachodnich województw przygotowaliśmy szereg połączeń. Jeździmy zatem regularnie ze Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego, a także części Lubuskiego i Małopolskiego. Wyruszamy z mniejszych i większych miast, takich choćby jak Kędzierzyn-Koźle, drugi co do wielkości ośrodek miejski na Opolszczyźnie. W mieście tym nie brakuje atrakcji, na przykład pod postacią zespołu parkowo-pałacowego w Sławięcicach nad Kanałem Gliwickim. Niemniej dla tych, którzy chcą z niego wyjechać za zachodnią granicę, oferujemy komfortowe przejazdy do Niemiec nowoczesnymi busami.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

PRZEWOZY DO NIEMIEC KĘDZIERZYN-KOŹLE

Jedna z form przejazdu ma charakter przewozu z adresu pod adres. To wygodne rozwiązanie, pozwalające oszczędzić pasażerowi czasu i nikomu niepotrzebnego stresu. Podróż będzie bezpieczna, bo wszystkie pojazdy posyłane na trasę uprzednio serwisujemy. A na ich wyposażenie składają się tak pożądane elementy jak: klimatyzacja, sieć wi-fi oraz funkcjonalne siedziska, na których można z powodzeniem uciąć drzemkę.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny