PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec Legnica

Jeździmy codziennie busami z Polski do Niemiec. Każdego roku za zachodnią granicę wyjeżdżają nasi rodacy. Aby więc uczynić zadość ich oczekiwaniom, wyjeżdżamy z różnych miejsc w Polsce i docieramy do największych niemieckich ośrodków miejskich oraz ich malowniczych okolic. W kraju obsługujemy południowe i południowo-zachodnie województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie i znaczną część lubuskiego oraz małopolskiego. W przypadku Dolnego Śląska wyruszamy zarówno z dużych miast, jak i mniejszych miejscowości. Do tych pierwszych śmiało zaliczamy Legnicę, stolicę historycznego księstwa legnickiego. Nie brakuje w niej atrakcji, warto wybrać się do parku miejskiego, by ujrzeć posąg nazywany lwem legnickim lub też udać się nad staw, aby podziwiać tzw. legnicką wenecję. Niemniej niektórzy legniczanie chcą wyruszyć do Niemiec, głównie z pobudek ekonomicznych, proponujemy im więc komfortowe przejazdy nowoczesnymi busami.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Legnica

Klienci często decydują się na usługę przewozu busami do Niemiec z adresu pod adres. Nic dziwnego, bo to wygodne rozwiązanie. Podróżny nie musi dojeżdżać na przystanek i tracić czasu, który śmiało mógłby przeznaczyć na coś innego.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny