PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec LUBIN

Każdego dnia, nie wyłączając sobót i niedziel, realizujemy połączenia między Polską a Niemcami. Wielu Polaków kilka czy nawet kilkanaście razy w roku wyrusza za zachodnią granicę. Zwykle jeżdżą tam, aby pracować. Z myślą więc o nich wysyłamy busy z zachodnich i południowo-zachodnich ziem kraju. Wyjeżdżamy z województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i po części lubuskiego oraz małopolskiego. Jeśli chodzi o Dolny Śląsk, obsługujemy zarówno duże i znane miasta, jak i mniejsze i mniej rozpoznawalne ośrodki. Do pierwszych należy zaliczyć na przykład Lubin. To miasto o bogatej i szacownej historii, niegdyś stanowiło księstwa, którym jako ostatnia rządziła Anna Pomorska. Dziś zachowało się wiele śladów owej świetności. Choćby Baszta Głogowska, na której możemy podziwiać cechy sztuki gotyckiej (pochodzi bowiem z XV wieku), a wnikliwy zwiedzający natrafi na resztki pochodzące z niegdyś okazałego zamku piastowskiego. Atrakcji nie brakuje, ale niektórzy lubinianie postanawiają wyjechać gdzieś dalej, na przykład do Niemiec. Oferujemy im zatem komfortowe przejazdy do Niemiec niezawodnymi, gdyż cyklicznie przeglądanymi busami.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Lubin

Klienci zwracają się do nas nieraz z rozmaitymi pytaniami. Nieraz interesują się tym, czy znajdą u nas usługę przewozu osoby z adresu pod adres. Owszem, świadczymy ją, bo wiemy, jak dużą się cieszy popularnością. I dobrze to rozumiemy – stanowi ona wygodne rozwiązanie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny