PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec Namysłów

Tym, którzy wybierają się busem z Polski do Niemiec, oferujemy kompleksowe usługi przewozowe. Mamy dla nich specjalną ofertę. Obsługujemy południowe i południowo-zachodnie województwa, takie jak: śląskie, opolskie, dolnośląskie, część lubuskiego i małopolskiego. I kierujemy się do najpopularniejszych ośrodków w Niemczech, z Berlinem, Kolonią, Frankfurtem na czele.

W przypadku Opolszczyzny wyjeżdżamy z dużych i mniejszych miejscowości tego malowniczego regionu. Jednym z większych jego miast,  z którego zabieramy klientów, jest Namysłów. Odznacza się on bogactwem zabytków, przez które możemy poznawać historię miasta. Jednym z nich jest zachowany w dobrym stanie zamek (położony nieopodal browaru). Mimo tych atrakcji niektórzy mieszkańcy dawnej stolicy historycznego księstwa namysłowskiego chcą wyruszyć do Niemiec, najczęściej w celu zarobkowym. Między innymi im proponujemy komfortowy przejazd nowoczesnymi busami.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Namysłów

Proponujemy usługę przewozu z adresu pod adres realizowaną w każdy dzień tygodnia. To dobry sposób na spędzenie podróży w wygodnych warunkach. A dotrzymujemy je choćby poprzez takie elementy wyposażenia pokładu jak klimatyzacja, sieć wi-fi czy komfortowych foteli. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny