PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec Nysa

Oferujemy przewozy busami osób. Kierujemy się za zachodnią granicę, również do Niemiec. Wyruszamy z części województw lubuskiego i małopolskiego oraz ze śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Jesteśmy m.in. na trasach wiodących do Niemiec z rozmaitych miast i miasteczek Opolszczyzny. Działalnością obejmujemy znaczną część regionu. Wyjeżdżamy nie tylko z jego stolicy, Opola, ale też na przykład z zabytkowej Nysy, nieprzypadkowo znanej też pod nazwą Śląskiego Rzymu. Tym, którzy chcą skierować się z tej historycznej stolicy księstwa biskupiego do którejś z niemieckich miejscowości, proponujemy komfortowy przejazd busem.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

PRZEWOZY DO NIEMIEC NYSA

Wśród usług oferujemy choćby przewóz z adresu pod adres do Niemiec, pozwalający zaoszczędzić podróżnym czas. Za wygodę odpowiada też szereg udogodnień. Do standardowych elementów wyposażenia busów mknących ku Nysie należą: klimatyzacja, komfortowe fotele i sieć wi-fi. Ostatnia umożliwia pasażerom zanurzyć się w otchłani Internetu, przez co czas bieży szybciej. Zachowując kontakt ze światem, będą oni surfować po sieci w poszukiwaniu ciekawych informacji bądź też zadowolą się seansem filmowy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny