PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec ŚWIDNICA

Organizujemy przewozy osób z Polski do zachodniej Europy. Kierujemy się między innymi do Niemiec, czyli bez wątpienia popularnego wśród naszych rodaków kraju. Głównie jeżdżą tam, aby zarobkować. Chcąc ułatwić klientom dojazd, wyruszamy z południowej i południowo-zachodniej Polski i jedziemy do tak chętnie odwiedzanych miast niemieckich jak Berlin, Lipsk, Drezno i wiele innych. W kraju obsługujemy województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie i w dużej mierze małopolskie oraz lubuskie. W przypadku Dolnego Śląsku realizujemy połączenia nie tylko z dużych miast regionu, lecz także z tych mniejszych, nawet wsi. Do pierwszej kategorii miejscowości niewątpliwie zaliczymy Świdnicę, niegdysiejszą stolicę księstwa świdnicko-jaworskiego. Wiele pamiątek pozostało po dawnych czasach, którym warto się przyjrzeć. Są nimi np. kościół Pokoju wykonany w unikatowym stylu szachulcowym. Na spacer zaś dobrze się wybrać do Parku Młodzieżowego, który śmiało odwiedzają nie tylko młodzi ludzie, lecz również ci w sile wieku czy seniorzy. Tak czy inaczej część świdniczan kursuje między rodzinnymi miastem a Niemcami. Proponujemy im więc komfortowy transport niezawodnym busem.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Świdnica

Wśród dostępnych usług jest przewóz pasażerów z adresu pod adres do Niemiec. To dogodne rozwiązanie dla wielu klientów, którym zależy na wygodzie i zaoszczędzeniu czasu. Ma możliwość dotrzeć spod własnego domu do wybranego miejsca w Niemczech.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny