PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec WAŁBRZYCH

Organizujemy przejazdy z Polski do Niemiec. Dojeżdżamy do wielu niemieckich landów, docierając do popularnych miast pokroju Berlina, Drezna, Lipska itd. Realizujemy połączenia dla rodaków, którzy wyruszają z południowych i południowo-zachodnich województw Polski: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i znacznej części lubuskiego oraz małopolskiego. W przypadku Dolnego Śląska mamy przystanki zarówno w dużych ośrodkach miejskich, jak i nieco skromniejszych miejscowościach. Jeśli chodzi o pierwsze z nich, wliczamy w nie choćby Wałbrzych położony niedaleko Gór Sowich. Górzyste tereny rozciągające się nieopodal to nie jedyne atrakcje tego miasta należącego do historycznych księstw: świdnickiego i później świdnicko-jaworskiego. Najbardziej znanym zabytkiem jest zamek Książ. Co ciekawe, obok niego znajdują się ruiny starszej warowni – czyli Stary Książ. W każdym razie niektórzy wałbrzyszanie postanawiają wyjechać do Niemiec, głównie by tam zarobkować, oferujemy im więc komfortowe przewozy niezawodnymi, bo regularnie serwisowanymi busami.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Wałbrzych

Jedną z popularniejszych u klientów usług jest przewóz osoby z adresu pod adres. Podróżny po prostu podaje dwa przystanki: ten, z którego wyjeżdża oraz docelowy. O nic więcej się już nie troszczy, gdyż resztą zajmiemy się my. Klient rozsiądzie się w funkcjonalnym fotelu i spędzi miło czas na pokładzie pojazdu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny