PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec WIELUŃ

Codziennie przewozimy pasażerów z Polski do rozmaitych zakątków w Niemczech. Rodacy zmierzają tam zazwyczaj po to, by pracować, choć zdarzają się również przypadki, kiedy wyjazd ma charakter turystyczny. Aby odpowiedzieć na kształtujący się popyt, zabieramy busami pasażerów z południowych i południowo-zachodnich połaci kraju. Wyruszamy więc głównie  z województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego czy lubuskiego, przy czym obsługujemy również Wieluń położony w Łódzkiem. Miasto to ma niemało atrakcji. Znajdziemy w nim obiekt postindustrialny – dawny młyn “Amerykanka”, wciąż okazale się prezentujący. Miłośnicy starszych elementów zabudowy docenią widok murów miejskich sięgających swymi początkami zamierzchłych czasów. Dużo jest więc do zobaczenia. Przy czym niektórzy wielunianie decydują się na zagraniczny wyjazd. Oferujemy im więc przejazd do Niemiec nowoczesnym i bezawaryjnym busem.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Wieluń

Wygodną usługę stanowi przewóz osoby z adresu pod adres (door to door). Klient po zadeklarowaniu dwóch przystanków: wyjazdu i dojazdu o nic więcej się nie martwi, bo reszta obowiązków spoczywa na przewoźniku.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach

Formularz rejestracyjny