PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec ŻARY

Organizujemy codziennie przewozy busami do Niemiec. Polacy nieustannie wyruszają za zachodnią granicę, więc należy uczynić zadość ich oczekiwaniom. Dlatego też kierujemy się tam z południowej i południowo-zachodniej części Polski, aby dotrzeć do wybranych miast po drugiej stronie Odry. Wyruszamy z województw: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego oraz fragmentu lubuskiego. W przypadku ostatniego z nich nie omijamy Żar i okolic. Żary mogą się poszczycić wieloma godnymi uwagi zabytkami. Za taki też niewątpliwie uchodzą kompleks zamkowo-pałacowy czy też gotycka świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Miłośnicy muzeów powinni zaś zawitać do muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego. Choć jest w czym wybierać, pewna część żarżan regularnie wyjeżdża do zachodniego sąsiada. Ułatwiamy im to, oferując komfortowe przewozy busami.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec ŻARY

Niejednokrotnie pytano nas, czy mamy wśród propozycji także przewóz osoby z adresu pod adres. Tak, świadczymy taką usługę, aby uczynić klientom podróż jeszcze przyjemniejszą i łatwiejszą do zaplanowania. Pasażer może więc spokojnie umościć się w fotelu i oddać odpoczynkowi podczas kilkugodzinnej bądź dłuższej jazdy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny