PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Polski z Holandii: codziennie

Rodacy mieszkający na co dzień w  Niderlandach nie zrywają kontaktów z ojczyzną. Dlatego wyruszają regularnie do Polski, przeważnie po to, by odwiedzić bliskich.  Decydując się na podróż, mają do dyspozycji rozmaite środki transportu. Lot samolotem z pewnością trwa krótko, ale połączenia lotnicze są rzadkie, a poza tym taka wyprawa wymaga poniesienia całkiem sporych kosztów. Pozostaje więc droga lądowa. Podróż własnym autem bywa uciążliwa i stresująca – dlatego proponujemy przejazd busem do Polski z Holandii.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

PODRÓŻ Z HOLANDII DO POLSKI BUSEM CODZIENNIE

Codziennie jesteśmy na rozmaitych trasach ciągnących się między Holandią a Polską. Wyjeżdżamy o różnych porach dnia, więc zarówno rano, jak i wieczorem. Kursujemy też w soboty i niedziele. Częste wyjazdy ułatwiają klientowi wybrać dogodny termin podróży. Wygodne jest także skorzystanie z usługi door to door (z ang. “od drzwi do drzwi”).

Zamawiając miejsce na pokładzie busa, podróżny podaje miejsce odbioru oraz docelowe. Oszczędza zatem nie tylko czas, lecz również nie stresuje się tak bardzo podczas wyprawy. Zresztą umilają ją liczne udogodnienia, choćby takie jak ergonomiczne siedziska, klimatyzacja (przynosząca orzeźwienie w zenicie lata) czy sieć wi-fi, dająca dostęp do ogromnej przestrzeni Internetu. Spędzisz zatem miło czas – znacznie przyspieszając jego bieg – oglądając film, słuchając muzyki czy też przeglądając ulubione portale sieciowe.

Formularz rejestracyjny