PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy z Berlina do Polski: codziennie

Podróżowanie Polaków do Niemiec od lat jest czymś naturalnym. Przy czym rodacy często też obierają odwrotny kierunek, chcąc odwiedzić bliskich lub powrócić na dłużej. Zdarza się i tak, że pracujący za zachodnią granicą przyjeżdżają do kraju na każdy bądź co drugi weekend. Jaki im proponujemy środek transportu? Lot to wciąż pewna ekstrawagancja, a jazda własnym autem jest mozolnym przedsięwzięciem. Dlatego też zachęcamy do zamówienia przejazdu u nas – czyli doświadczonej firmy przewozowej.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Z BERLINA DO POLSKI BUSEM

Wyruszamy z centralnych Niemiec. Obszar naszej działalności obejmuje więc takie popularne miasta jak: Berlin, Kolonia, Lipsk, Dortmund, Hanower czy położone w Lesie Teutoburskim Bielefeld. Szczególnie Berlin, stolica Niemiec, jest miejscem, z którego codziennie wyjeżdża wielu naszych rodaków. Docieramy zaś do południowej i południowo-zachodniej Polski, czyli do Dolnośląskiego, Opolskiego, Śląskiego i Małopolski.

Oferujemy usługę door to door – zatem przejazd z wybranego adresu pod wskazany adres. Poza tym wchodząc na pokład masz do dyspozycji wiele dogodności – wygodne siedziska, klimatyzację czy sieć wi-fi. Aby więc skrócić sobie czas podróży, zanurzysz się w przestrzeni Internetu, oglądając filmy, seriale, szukając informacji czy po prostu oddając się beztroskiemu surfowaniu.

Formularz rejestracyjny