Promocje

Ceny biletu już od 280zł lub 60 euro

Dwie osoby z jednego adresu na jeden adres? Promocja dla każdej z osób.

Wyjeżdżacie razem z jednego adresu na jeden adres? Świetnie, ta oferta jest dla Was. Korzystajcie ze zniżki 20 zł/ 5 euro dla każdej z osób i bezpiecznie docierajcie z nami do celu!

Trzy osoby w podróży? Sprawdź aktualną promocję!

 W grupie zawsze raźniej, wiadomo. Dlatego oferujemy dla każdego podróżnego z grupy wynoszącej trzy osoby 20 złotych zniżki na bilet.

Planujesz szybki powrót? Mamy coś dla Ciebie!

 Mamy też coś dla tych, którzy planują szybko wrócić do miejsca wyjazdu (w ciągu 14 dni). Poinformuj nas o tym, a dostaniesz 20 złotych rabatu na przejazd.

Podróżujesz z dzieckiem? Skorzystaj z rabatu!

Zapewniamy najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa podróży także z myślą o dzieciach. Ponadto każdemu pasażerowi z pociechą proponujemy rabat za przejazd w wysokości 20 złotych

Wyjazd grupowy? Indywidualna wycena!

Jeżeli planujecie wyjazd grupowy, wtedy nam to zgłoście (telefonicznie lub przy pomocy formularza), a zaoferujemy wam przejazd na specjalnych zasadach. Omówimy go szczegółowo i wypracujemy indywidualną wycenę! 

Dziesiąty przejazd? Gratis

Jesteś naszym stałym klientem i chętnie korzystasz z naszych usług? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Każdy 10 masz GRATIS. Korzystaj z naszych usług i oszczędzaj!

Masz jakieś pytania ?