Wypożyczalnia

Wynajem Busów

Nie tylko oferujemy przewozy międzynarodowe, lecz działamy także jako wypożyczalnia busów. Dysponując flotą nowoczesnych busów, wynajmujemy je zarówno do przewozu pracowników, jak i grup turystycznych. Pojazdy zawierają liczne udogodnienia, wśród których warto wymienić: klimatyzację, wygodne siedzenia czy choćby sieć wi-fi. Dzięki połączeniu z Internetem podróżni spędzą miło czas, przejeżdżając przez Polską lub któryś z krajów zagranicznych.

Wypożyczalnia busów Opole

Nasza siedziba mieści się w Opolu. Jednak obsługujemy klientów także z innych stron, działając w obrębie południowo-zachodniej Polski. Głównie skupiamy się na województwach: opolskim, śląski i dolnośląskim – choć w razie potrzeby, dostarczamy busy również dla ościennych regionów.

Wypożyczalnia busów Opolskie

Zachęcamy do skorzystania z wynajmu busów w naszej wypożyczalni nie tylko klentów z Opola, lecz również innych miast, miasteczek czy wsi w województwie opolskim. Oferujemy krótkoterminowy wynajem pojazdów, w sam raz na weekendową wycieczką, a także długoterminowy – na dalszą wyprawę bądź dłuższe i regularne użytkowanie.

d147749875_l

Masz jakieś pytania?