PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy z Niemiec do Polski niedziela

Polacy zasiedlają rozmaite terytoria. Naszych rodaków nie brakuje choćby w Niemczech. Co więcej, kraj ten należy do jednego z chętniej przez nich odwiedzanych. Przeważnie wyruszają do niego, by znaleźć zatrudnienie. W końcu żyją za zachodnią granicą na co dzień. Niemniej i wtedy utrzymują kontakt z rodzinnymi stronami, regularnie powracając do ojczyzny. Robią to także przy naszej pomocy. Wysyłamy bowiem busy z Niemiec do Polski. Wyjeżdżamy z rozmaitych regionów i miast ojczyzny Schillera, a następnie po wielogodzinnej jeździe docieramy do południowych i południowo-zachodnich ziem Rzeczypospolitej. Głównie działamy w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląski, lubiskim i małopolskim.

Kursujemy zarówno rano, jak i wieczorem. Poza tym wyruszamy w niedziele. Koniec tygodnia chętnie wybierają pasażerowie, gdyż pozwala im to spędzić jak najdłużej czasu z przyjaciółmi i rodziną, a także dotrzeć wraz z rozpoczęciem nowego tygodnia na miejsce pracy.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy z Niemiec do Polski codziennie

Zapraszamy więc na pokład któregoś z naszych komfortowych busów. Czuwamy nad tym, aby wysyłać na drogi jak najsprawniejsze i najbezpieczniejsze pojazdy. Kierują nimi profesjonaliści, którzy wiedzą, jak dotrzeć na miejsce, by nie tracić na to zbyt wiele czasu. Proponujemy także usługę przewozu door to door, która polega na zabraniu pasażera z wybranego miejsca i wysadzenie go pod wskazanym przez niego adresem. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej!

Formularz rejestracyjny