PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec chorzów

Jeździmy regularnie z Polski do Niemiec, przewożąc pasażerów busami. Wielu bowiem Polaków decyduje się na wyjazd za Odrę, przeważnie przyświecają im cele ekonomiczne. Dla nich więc kursujemy z południowych i południowo-zachodnich województw. Obsługujemy takie województwa jak: śląskie, opolskie, dolnośląskie i pewne połacie lubuskiego oraz małopolskiego. Wielu klientów wywodzi się z ludnego Śląska, a część z nich to pasażerowie pochodzący z Chorzowa.

Miasto to znane jest ze swoich przemysłowych walorów. Ma liczne zabytki, z dużej niezwykłości słynie hala wystawowa Kapelusz. Choć atrakcji i rozmaitych możliwości nie brakuje w tym mieście, to niektórzy chorzowianie postanawiają wyjechać za zachodnią granicę. Dysponujemy niezawodnymi busami gotowymi do drogi, a także kadrą doświadczonych kierowców, którzy się w nią udadzą.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec chorzów

Spora część klientów interesuje się, czy przewozimy również podróżnych z adresu pod adres. Tak też robimy, bo wiemy, że wyjeżdżającym bardzo zależy na tym, by wyjazd był jak najbardziej komfortowy. I dlatego też busy, które wysyłamy na trasy, odznaczają się wieloma wygodami: klimatyzacją, praktycznymi siedzeniami i siecią wi-fi.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny