PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Polski z Holandii

Nie ma dnia, aby Polacy nie kursowali z Holandii do Polski. Różne są powody takich podróży. Zwykle rodacy mają na celu odwiedzenie krewnych i przyjaciół. Choć zdarza się i tak, że muszą załatwić w Polsce pilne sprawy. Jakkolwiek by było – stają przed wyborem środka transportu. A tych jest co najmniej kilka. Szybko podróżuje się samolotem, jednak jest to kosztowna wyprawa. Jest także opcja jazdy własnym samochodem, co jednak – trzeba przyznać – bywa okupione dużym nakładem sił i licznymi stresami. Dlatego też proponujemy przewóz busem do Polski z Niderlandów.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Z HOLANDII DO POLSKI BUSEM

Wyruszamy regularnie z Polski do Holandii (oraz w odwrotnym kierunku). Wyruszamy z większych miast w kraju tulipanów, nie pomijając Amsterdamu, Rotterdamu, Almere czy choćby Utrechtu. A wśród regionów docelowych znajdują się tereny południowej i południowo-zachodniej części Polski. Obsługujemy województwa: śląskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie oraz małopolskie. Popularnością cieszy się usługa door to door, którą tłumaczymy dosłownie jako “od drzwi pod drzwi”. Klient, decydując się na nią, wybiera dwa przystanki, ten, z którego wyjeżdża oraz destynację. Jest to, trzeba przyznać, wygodne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas oraz oszczędza niepotrzebnych stresów.

Tym bardziej warto się zdecydować na wyjazd, bo spędzisz go w komfortowym busie. Wszystkie pojazdy z floty cyklicznie serwisujemy, bo wygoda i bezpieczeństwo podróżnych są naszymi priorytetami. Oferujemy także takie udogodnienia jak: ergonomiczne siedziska, klimatyzację oraz sieć wi-fi. A wszystko to po konkurencyjnej cenie.

Formularz rejestracyjny