PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy z Holandii do Polski

Nie ma dnia, aby Polacy nie kursowali z Holandii do Polski. Różne są powody takich podróży. Zwykle rodacy mają na celu odwiedzenie krewnych czy przyjaciół. Choć zdarza się i tak, że muszą załatwić w Polsce pilne sprawy. Cokolwiek by nimi nie kierowało, stają oni przed wyborem środka transportu. A tych jest co najmniej kilka. Szybko podróżuje się samolotem, jednak to kosztowna wyprawa. Jest także opcja jazdy własnym samochodem, co trzeba przyznać, bywa okupione dużym nakładem sił i licznymi stresami. Dlatego też proponujemy przewóz osób busem do Polski z Niderlandów. Kurs kończy się m.in. na terenie woj. lubuskiego, małopolskiego, opolskiego lub śląskiego.
ZAREZERWUJ BUSA
Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!

KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku – podróżuj tanio!

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiozą Cię do celu.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Busy z Holandii do Polski – woj. lubuskie

Nasze busy kursują z Holandii do Polski, a także na odwrót. Możemy zapewnić, że pracują u nas tylko wykwalifikowani, doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają tę trasę. Wybór tego środka transportu wydaje się najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku osób, które muszą wrócić do ojczyzny w celu załatwienia jakiś ważnych spraw urzędowych (i nie tylko), ale nie mają swojego samochodu, nie stać ich na bilet lotniczy, a w dodatku pragną być dowiezieni pod wskazany przez siebie adres. Nie ma co ukrywać, że zdecydowanie się na przewóz busem wydaje się także jedyną, rozsądną opcją w sytuacji, gdy wiemy, że ze względu na swoje zmęczenie nie jesteśmy w stanie prowadzić samochodu, ponieważ byłoby to po prostu niebezpieczne i nieodpowiedzialne – nam można zaufać! Kursujemy m.in. do woj. lubuskiego, ale nie tylko, by dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu!

Z HOLANDII DO POLSKI BUSEM

Oferujemy regularne przewozy z Holandii do Polski oraz w odwrotnym kierunku. Wyruszamy z większych miast w kraju tulipanów, nie pomijając Amsterdamu, Rotterdamu, Almere czy choćby Utrechtu. Wśród regionów docelowych znajdują się tereny południowej, a także południowozachodniej części Polski. Obsługujemy takie województwa jak: śląskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie oraz małopolskie. Popularnością cieszy się usługa door to door, którą tłumaczymy dosłownie jako „od drzwi pod drzwi”. Klient decydując się na nią, wybiera dwa przystanki – ten, z którego wyjeżdża oraz destynację, do jakiej ma dotrzeć. Jest to wygodne rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas, a także umożliwiające pozbycie się niepotrzebnych stresów.
Tym bardziej warto zdecydować się na wyjazd, gdy wiadomo, że czas podróży spędzi się w komfortowym busie. Wszystkie pojazdy cyklicznie serwisujemy, bo wygoda i bezpieczeństwo pasażerów są dla nas priorytetami. W naszych busach – kursujących z Holandii do Polski – oferujemy także takie udogodnienia jak: ergonomiczne siedziska, klimatyzację oraz sieć Wi-Fi. A wszystko to po konkurencyjnej cenie!

Formularz rejestracyjny