PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy z Niemiec do Polski codziennie

Podróżowanie Polaków do Niemiec od lat jest czymś naturalnym, przy czym rodacy często też obierają odwrotny kierunek, chcąc odwiedzić bliskich lub powrócić na dłużej. Zdarza się i tak, że pracujący za zachodnią granicą przyjeżdżają do kraju na każdy bądź co drugi weekend. Jaki proponujemy im środek transportu? Lot to wciąż pewna ekstrawagancja, a jazda autem jest mozolnym przedsięwzięciem, dlatego zachęcamy do zamówienia u nas – czyli doświadczonej firmy oferującej przewozy – przejazdu busem. Na trasie Niemcy-Polska kursujemy codziennie.
ZAREZERWUJ BUSA
Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!

KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku – podróżuj tanio!

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiozą Cię do celu.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Z BERLINA DO POLSKI BUSEM

Wyruszamy z centralnych Niemiec. Obszar naszej działalności obejmuje więc takie popularne miasta jak: Berlin, Kolonia, Lipsk, Dortmund, Hanower czy położone w Lesie Teutoburskim – Bielefeld. Szczególnie Berlin, stolica Niemiec, jest miejscem, z którego codziennie wyjeżdża wielu naszych rodaków. Docieramy zaś do południowej i południowo-zachodniej Polski, czyli do woj. dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, a także do Małopolski.
Oferujemy usługę door to door – zatem przejazd z wybranego adresu pod ten wskazany. Poza tym wchodząc na pokład, masz do dyspozycji wiele dogodności, takich jak wygodne siedziska, klimatyzacja czy sieć Wi-Fi. Aby skrócić sobie czas podróży, zanurzysz się w przestrzeni Internetu, oglądając filmy, seriale, szukając informacji czy po prostu oddając się beztroskiemu surfowaniu.

Formularz rejestracyjny