PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
zł250
200 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Polski z Niemiec

Nasi rodacy regularnie jeżdżą za zachodnią granicę. Przeważnie wyruszają do pracy. Choć bywa też inaczej – przyciągają ich atrakcje turystyczne Niemiec bądź chcą odwiedzić krewnych czy przyjaciół. Z nie mniejszą częstotliwością Polacy wracają do Polski. Wśród dostępnych środków transportu godnym uwagi jest bus. Warto zaufać sprawdzonej firmie przewozowej. Nie od dziś kursujemy na relacji Polska-Niemcy oraz w odwrotnym kierunku. Obsługujemy południową i południowo-zachodnią część naszego kraju. Natomiast wyjeżdżamy z centralnych i zachodnich obszarów Niemiec, nie wyłączając takich lokalizacji jak Berlin, Kolonia, Brema, Dortmund czy Hanower.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Busy do Polski z Niemiec codziennie

Codziennie jesteśmy na drogach wiodących z Niemiec do Polski. W łatwy więc sposób zamówisz miejsce w busie na pasujący Ci dzień. Kursujemy także w weekendy, jeżdżąc w niedzielne czy sobotnie poranki oraz wieczory. Każda z pory dnia ma swoje zalety. Gdy jest jasno, można podziwiać przemykające za oknem krajobrazy, natomiast z zapadnięciem zmroku nietrudno o krzepiący sen.

Dysponujemy flotą, którą współtworzą nowe pojazdy. Na ich pokładzie panuje miła atmosfera. W czym pomocne są: wygodne, siedziska, kulturalni kierowcy, klimatyzacja czy sieć wi-fi. Za sprawą ostatniej dogodności utrzymasz łączność ze światem podczas wielogodzinnej podróży!

Formularz rejestracyjny