PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy z Niemiec do Polski

Nasi rodacy regularnie jeżdżą za zachodnią granicę. Przeważnie wyruszają tam do pracy, choć bywa też inaczej – przyciągają ich atrakcje turystyczne Niemiec bądź chcą odwiedzić krewnych czy przyjaciół. Z nie mniejszą częstotliwością Polacy wracają również do Polski. Wśród dostępnych środków transportu godny uwagi jest bus. Warto zaufać sprawdzonej firmie przewozowej, takiej jak my! Nie od dziś bowiem kursujemy na relacji Polska-Niemcy oraz w odwrotnym kierunku. Obsługujemy południową, a także południowo-zachodnią część naszego kraju. Natomiast wyjeżdżamy z centralnych i zachodnich obszarów Niemiec, nie wyłączając takich lokalizacji jak: Berlin, Kolonia, Brema, Dortmund czy Hanower.
ZAREZERWUJ BUSA
Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!

KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku – podróżuj tanio!

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiozą Cię do celu.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewóz osób z Niemiec do Polski – zarezerwuj u nas kurs!

Oferujemy przewóz osób busem na trasie Niemcy-Polska. Możemy obiecać, że pracują u nas tylko wykwalifikowani kierowcy, a pojazdy, które prowadzą, są klimatyzowane oraz regularnie serwisowane. Oznacza to, że wybierając nasze busy, stawiasz na wysoki komfort jazdy. W dodatku wolny czas podczas podróży możesz wykorzystać np. na czytanie książek, słuchanie muzyki, rozpoczęcie długo odkładanych szkoleń online (w pojazdach jest dostęp do Wi-Fi) czy też na drzemkę. Kursujemy z Niemiec do Polski CODZIENNIE, dlatego nie musisz martwić się, że nie znajdziesz dogodnego Ci terminu, by dojechać do ojczyzny – napisz do nas wiadomość i zarezerwuj miejsce w naszym busie. Dojedziemy m.in. do woj. opolskiego, lubuskiego, ale także do miejscowości położonych na terenie Dolnego Śląska.

BUSY DO POLSKI Z NIEMIEC

Regularnie kursujemy na drogach wiodących z Niemiec do Polski. W łatwy więc sposób zamówisz miejsce w naszym busie na pasujący Ci dzień. Przewóz osób oferujemy także w weekendy, jeżdżąc w niedzielne czy sobotnie poranki oraz wieczory – każda pora ma swoje zalety. Gdy jest jasno, można podziwiać przemykające za oknem krajobrazy, zaś wraz z zapadnięciem zmroku nietrudno o sen.
Dysponujemy flotą, którą współtworzą nowe pojazdy. Na ich pokładzie panuje miła atmosfera. Wybierając nasze busy, możesz mieć pewność, że siedziska będą wygodne, a pojazdy prowadzone przez kulturalnych kierowców. Zapewniamy również klimatyzację i sieć Wi-Fi. Za sprawą ostatniej z wymienionych dogodności utrzymasz łączność ze światem podczas wielogodzinnej podróży!

Formularz rejestracyjny