PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Holandii Ozimek

Czy to wieczór, czy poranek nasze busy znajdują się na drogach z Polski do Holandii. Kursujemy dla tych rodaków, którzy od lat wyruszają na Zachód w poszukiwaniu odpowiedniejszych perspektyw rozwojowych. Zjawisko to jest odnotowywane już od stuleci – bowiem przed wiekami po raz pierwszy grupa osadników z Polski przybyła do ojczyzny tulipanów.

Głównym obszarem naszego działania jest Śląsk, zarówno Górny jak i Dolny. Działamy zatem także na całym terenie Opolszczyzny. Jeden z przystanków, z którego zabieramy pasażerów, znajduje się w Ozimku – mieście o bogatej historii ośrodka hutniczego. Wciąż przyciąga ono niektórych mieszkańców Śląska Opolskiego. Przy czym pewna grupa ozimczan decyduje się na wyjazd zagraniczny, przeważnie powodowani są pobudkami ekonomicznymi. Dla nich więc przygotowaliśmy kompleksową ofertę przewozową.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Holandii Ozimek

Jazda busem, zwłaszcza naszym, ma liczne zalety. Za taką należy choćby uznać przewóz osoby z adresu pod adres, pozwalający oszczędzić podróżnemu czas. Po wejściu na pokład nie martwi się o dalszą część podróży tylko spokojnie dociera do celu. A czas, jakim dysponuje, przeznacza na to, co lubi – na przykład szperanie w Internecie w poszukiwaniu ciekawostek.

Pojazdy zaopatrzone są w klimatyzację, umożliwiająca surfować po Internecie sieć wi-fi umożliwiająca surfować po sieci i ergonomiczne siedzenia. Zarezerwuj więc przejazd i o nic już się nie martw.

Formularz rejestracyjny