PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec BYTOM

Realizujemy połączenia na trasach z Polski do Niemiec. Polacy od lat kursują między tymi krajami – przeważnie wyruszają za zachodnią granicę w celach zarobkowych. Na ich życzenie podwozimy ich z południowych i południowo-zachodnich regionów Rzeczypospolitej, żeby dotrzeć do najliczniej odwiedzanych niemieckich miejscowości (Berlin, Lipsk, Drezno itd.). Przejeżdżamy przez województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie czy fragment lubuskiego. Wielu pasażerów zabieramy ze Śląska – przeważnie z dużych przemysłowych miast. Do takich też zalicza się Bytom. To miasto o bogatej historii. W zamierzchłych czasach było siedzibą książąt władających księstwem bytomskim. Pamiątkami po dawnych wiekach są liczne zabytki, choćby gotyckie piwnice wymurowane z dolomitu, a z późniejszego okresu pochodzi pomnik przedstawiający śpiącego lwa. Przyciągają one turystów, z drugiej strony niektórzy bytomianie decydują się na wyjazd zagraniczny.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec BYTOM

Chcący wyjechać do Niemiec niejednokrotnie pytają się o dostępność usługi przewozu osoby od drzwi do drzwi. Mamy dobrą wiadomość: owszem, świadczymy ją. Robimy to dlatego, że wiemy, jak bardzo zależy podróżnym na wygodnej, wolnej od stresu jeździe. Przejazd umilą zapewne też takie dogodności jak klimatyzacja czy sieć wi-fi.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny