PRZEWÓZ OSÓB

do Holandii, Niemiec i Polski
290
280 przejazd od
  • Przewóz od drzwi do drzwi
  • Klimatyzowane i wygodne busy
  • Doświadczeni kierowcy
Promocja

Busy do Niemiec Nysa ZGORZELEC

Wysyłamy z Polski codziennie busy do Niemiec. Nasi rodacy bowiem licznie wyjeżdżają za zachodnią granicę, kierując się różnymi pobudkami, często ekonomicznymi. Czynimy więc zadość ich oczekiwaniom i kursujemy tam regularnie z południowych i południowo-zachodnich regionów. Działamy w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim i lubuskim. Obsługujemy zarówno duże i znane powszechnie miasta, jak i nieco mniejsze i mniej popularne miejscowości. Do pierwszych śmiało zaliczymy przygraniczny Zgorzelec usytuowany w polskiej części Górnych Łużyc. Przy ulicy Francuskiej mieści się barokowy pałac, niewątpliwie wart uwagi. W mieście znajdziemy również dom, w którym żył XVI-wieczny mistyk Jakub Boehme. Wielu jednak zgorzelczan postanawia wyjechać z miasta za nieodległą granicę. Oferujemy im komfortowe przewozy busami wchodzącymi w skład okazałej floty.

ZAREZERWUJ BUSA

Napisz do nas i zapytaj o dostępne przejazdy!
KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny na rynku. Podróżuj tanio i bezpiecznie do celu.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Nasi doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiązą Cię do celu. Podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

NOWA FLOTA POJAZDÓW

Posiadamy nowoczesną flotę busów. Komfortowe fotele i klimatyzacja to u nas standard.

MIŁA OBSŁUGA

Mamy miłą obsługę, która chętnie Ci doradzi i pomoże w podróży. Stawiamy na profesjonalizm.

Przewozy do Niemiec Zgorzelec

Klienci często pytają o usługę przewozu osoby z adresu pod adres. Owszem, świadczymy ją, bo wiemy, jak bardzo pasażerowie cenią sobie ten wygodny sposób dotarcia do celu. Zapraszamy więc na pokład, na którym jest i klimatyzacja, i sieć wi-fi. Dzięki ostatniemu udogodnieniu podróżny zanurzy się z pasją w głębinach Internetu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Dysponujemy flotą pewnych i nowoczesnych pojazdów, a obsługują je doświadczeni kierowcy. Warto zapoznać się z promocjami, o których szerzej piszemy w odpowiednich zakładkach.

Formularz rejestracyjny